Avantajlar

Tek Fatura Kolaylığı

Her araç için onlarca farklı noktadan alınan yüzlerce fiş yerine araç satış sonrası giderlerinizin toplamı için OTOVINN’dan tek bir fatura alırsınız.

Bütçe Kontrolü

Araçlarınızın satış sonrası hizmetlerine ayırdığınız bütçe ile ilgili rapor talep edebilir, hizmet detaylarını internet üzerinden anlık takip edebilirsiniz.

Araçlarınız Markanızı Temsil Eder

OTOVINN; markanızı temsil eden araçlarınız için kurumsal bir hizmet sunarak hem kazandırır hem de markanıza prestij katar.

Güvenli Kullanım

Her kullanıma özel oluşturacağınız QR Kod ve şifre ile plaka bazlı güvenli kullanım sayesinde araçlarınızın işlemlerinin hizmet detaylarına ulaşabilirsiniz.

Ödeme Kolaylığı

Araca özel tanımlanan plaka veya cep telefonu numarası ile sadece şifre girerek nakit kullanmadan ödemenizi yapabilir tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Ulaşılabilirlik

OTOVINN Mobil Uygulaması ile Türkiye’nin 81 ilinde bulunan 1600 OTOVINN Noktası hakkında bilgi alabilir ve hizmetlerin nerede, size ne kadar mesafede olduğunu öğrenebilir, kolayca yol tarifini alabilirsiniz.

Kampanyalar

Özel markalarla işbirliği yaparak Türkiye’nin 81 ilindeki binlerce OTOVINN Noktasına gelen araç sahipleri ile markaları bir araya getirerek firmaların satışlarına destek olmak amacıyla iletişim faaliyetlerinde bulunabilir.