OTOVINN | Neden Otovınn?

Operasyonel Kolaylik

Otovınn, Türkiye genelindeki yüzlerce bağımsız araç yıkama ve bakım noktasını tek uygulamada bir araya getirerek kullanıcılarına kolaylıklar sunuyor. Tüm Türkiye'de hizmet ağı içerisindeki lokasyonlarda, araca özel tanımlanan plaka veya cep telefonu numarası ile sadece şifre girerek ödeme yapıyor ve tüm hizmetlerden yararlanıyorlar. Kullanıcılar Otovınn Mobil Uygulamasından tüm Türkiye'de ki Otovınn noktalarına ulaşabiliyor. Kurumsal firmalar kendilerine ait panelden alınan hizmetlerin takibini yapabiliyor, 81 İlde Otovınn noktalarında standart kalite ile hizmetlerden yararlanıyorlar


Güvenli Hizmet

Türkiye genelindeki yüzlerce bağımsız araç yıkama ve bakım noktası tek uygulamada bir araya gelerek kullanıcılarına kolaylıklar sunarken hizmetlerin standartlarıda aynı oluyor. Otovınn noktalarında kullanıcıların araçları sigorta altında oluyor. Yapılan tüm işlemler kayıt altına alındığından kullanıcılar kendilerine ait panelden işlemlerini takip edebiliyor, istediklerinde raporlarına ulaşabiliyorlar. Her türlü danışmanlık hizmetini Otovınn ekibinden alabilen kullanıcılar herhangi bir sorunda da teknik ve sosyal çözüm önerileri alabiliyorlar.


Maliyet Avantajı

Dilediğiniz sayıda yıkama ve bakım hizmetlerini avantajlı fiyatlarla mobil uygulamamızdan ya da web'den satın alıyor ve tüm Türkiye'de ki Otovınn Noktalarında kullanabiliyorlar. Yüzlerce fatura yerine alınan tek bir fatura ile %20 kurumlar vergisi avantajından faydalanabiliyorlar. Yapılan kampanyalar ile de Otovınn avantajlarına hergün bir yenisi ekleniyor.

Türkiye'nin 81 ilinde, 800 noktada aynı fiyat garantisiyle, nakit ödeme yapmadan, araç temizliği ve bakımı yaptırabiliyor ve aynı zamanda %40'a varan fiyat avantajlarından yararlanıyor.


Tek Fatura Kolaylığı

Otovınn ile her araç için onlarca farklı noktadan alınan yüzlerce fişle uğraşmadan araç yıkama ve bakım giderlerinin toplamı için tek bir fatura alarak muhasebede kolaylık ve kontrolü, takibi zor olan yıkama - bakım giderlerini kayıt altına alarakta vergi avantajı sağlıyorlar. İdari kolaylık ve otokontrol sağlayan kurumsal firmalar, kendilerine ait panel üzerinden şifreleri ile araçlarının işlemlerini takip edebiliyor bu sebeplerden dolayı da Otovınn'ı tercih ediyorlar.