OTOVINN | Kurumsal Avantajlarımız

Araç temizlik, hijyen, bakım ve koruma hizmetlerinde yeni bir dönem başladı…


Aracı olanlar artık yeni nesil ödeme sistemi Otovınn'ı tercih ediyor. Car Care sektöründeki ilk ve tek uygulama olan, yeni nesil ödeme sistemi Otovınn, araç yıkama, bakım ve koruma hizmetlerine getirdiği büyük yenilik ve kullandığı otomasyon ile hayatımızı kolaylaştırıyor.

Otovınn kullanıcıları ; Türkiye genelindeki yüzlerce bağımsız araç yıkama ve bakım noktasını tek uygulamada bir araya getiren Otovınn ile hizmet ağı içerisindeki lokasyonlarda, araca özel tanımlanan plaka veya cep telefonu numarası ile sadece şifre girerek ödeme yapıyor ve tüm hizmetlerden faydalanıyor.

Türkiye'nin 81 ilinde, 800 noktada aynı fiyat garantisiyle, nakit ödeme yapmadan, araç temizliği ve bakımı yaptırabiliyor ve aynı zamanda %40'a varan fiyat avantajlarından yararlanıyor.

Kullanıcılar, araçları Türkiye'nin neresinde olursa olsun, www.otovinn.com'dan veya Otovınn mobil uygulamasından, size en yakın Otovınn noktasını bularak, yıkama ve bakım hizmetinden faydalanıyorlar.

Kurumsal firmalar, Otovınn ile giderleri azaltarak kontrol altına alıyorlar. Her araç için onlarca farklı noktadan alınan yüzlerce fişle uğraşmadan araç yıkama ve bakım giderlerinin toplamı için Otovınn'dan tek bir fatura alarak muhasebede kolaylık ve kontrolü, takibi zor olan yıkama - bakım giderlerini kayıt altına alarakta vergi avantajı sağlıyorlar. İdari kolaylık ve otokontrol sağlayan kurumsal firmalar, kendilerine ait panel üzerinden şifreleri ile araçlarının işlemlerini takip edebiliyor bu sebeplerden dolayı da Otovınn'ı tercih ediyorlar.

Bireysel kullanıcılar ise aldıkları danışmanlık hizmeti, ekonomik fiyat, internet sitesinden kolay ulaşılabilirlik, nakit ödememe kolaylığı ve kampanyalar nedeni ile Otovınn'ı tercih ediyor. Özel kampanyalar için markalarla işbirliği yapan Otovınn tüm bu avantajların yanında marka sadakatide geliştiriyor. Hergün, Türkiye'nin 81 ilindeki yüzlerce otovınn noktasına gelen binlerce araç sahibi ile markaları bir araya getirerek firmaların satışlarına destek amaçlı iletişim faaliyetlerinde de bulunuyor.

Firmalar promosyon ve tanıtım çalışmalarını ve dağıtımlarını anlık olarak internet üzerinden takip ederek, raporlarına ulaşılabiliyor. Değişen piyasa şartlarında bu avantajı kullanan müşteriler, memnun Otovınn kullanıcıları olarak her geçen gün çoğalırken, Otovınn Yönetim Kurulu Başkanı Serkan Bakırtaş 2017 yılında hedeflerinin 1 milyon araca hizmet vermek olduğunu belirtiyor.

Otovınn; markanızı temsil eden bakımlı ve temiz araçlar için, bu ihtiyacı kurumsal bir hizmet olarak sunarak, hem kazandırıyor hem de markanıza prestij katıyor.

'Türkiye'nin en büyük firmaları Otovınn kullanıyor, kazanıyor... Siz de Otovınn avantajlarından yararlanmaya ve kazanmaya başlayın...'